Vigegari носејќи случај за радост на Cricut, Cricut носење кутија компатибилен со Cricut Easy Press Mini, торба за торби за додатоци и материјали за радост, сина боја.
Свеж

Vigegari носејќи случај за радост на Cricut, Cricut носење кутија компатибилен со Cricut Easy Press Mini, торба за торби за

DEN 400.00

Достапно.

【Пространа за 3 машини за крикти】 со одвојлив делител, овој случај не само што може да одговара само совршено за cricut oyој и мини топлина-притискање, туку е исто така одлично за печатот Крикут Криг откако го отстрани делот што може да се одвои. Пространа за адаптер за напојување и занаетчиски проекти. 【Премиум материјал】 Направен од врвен материјал. Дебелото подлога ги задржува машините за крикут безбедни и подалеку од прашина и гребнатини. 【Димензии】 Големина : W12 x D8 1/2 "x H6 1/2". Компатибилен со машината Cricut Joy, Mini Heat Press и Cricut Mug Press. 【Пријателски за патување】 со отстранлив каиш на рамото. Цврста рачка и прилагодлива лента за рамо, го олеснуваат преносот на вашата машина Cricut и занаетчискиот проект, каде и да сакате да одите. 【Големи додатоци џеб】 Многу простор за пенкала и алатки во предниот џеб, што е со еластични јамки од 20 парчиња. Еден голем јасен џеб е одличен за додатоци за крик.

Детали

Избор на клиенти