YouTang Round Creative Transparentive Acrylic 18-Note Wind-Up Musical, музички играчки, играјте некаде на време
Свеж

YouTang Round Creative Transparentive Acrylic 18-Note Wind-Up Musical, музички играчки, играјте некаде на време

DEN 207.84

Достапно.

Мелодија : Некаде на време. Тркалезна креативна транспарентна акрилна музика. Транспарентен акрилен материјал што може да види како функционира движењето. 18 Забелешки за музичко движење на часовници, треба да го надминете движењето за 3-4 кругови за да свирите музика (ве молиме, не го свртете премногу тесно, тоа ќе го оштети движењето). Големина : 2,7*2,7*1.8inch/6,9*6,9*4cm. 18 Белешки Движење, Промоција за музички кутии за промоција и фјучерси : креативна транспарентна акрилна музика, златниот прстен е отстранлив, што може да стави мала фотографија, ве молиме, видете на сликата покажува 18 белешки за музичко движење на Windup што треба да го прободете клучот за музика што свири одлично За вашите момчиња/девојчиња Опис на производот : 1.) Точка бр. 5.) Звучна моќност од пролет 6.) Користете го клучот за да ја свртите пролетта цврсто, а потоа ослободете и ќе се игра 7.) Брзина на играње : 12-20 "8.) Тапан се врти достапно (времиња) : 8 кругови 9. ) Целосно време за играње : 2-3 '.

Детали

Избор на клиенти