Дизни Мики глушец бебе момчиња Кратки ракави за осип на осип, пливање на врвот
Свеж

Дизни Мики глушец бебе момчиња Кратки ракави за осип на осип, пливање на врвот

DEN 2.67

Достапно.

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот. Брзо суво полиестер/спандекс. Повлечете го затворањето. Машински миење. Момци за новороденчиња Дизни слатки и стилски кратки ракави за осип на осип. Одликувајќи се со класичното насмеано лице на Мики Маус на кошулата за пливање. Контрастни ракави на Раглан; Прекрасен дизајн за печатење на сублимација; УПФ 50+ материјал за заштита на УВБ и УВА и време на сонце без загриженост. Совршен за подарок за роденден, подарок за Божиќ, топли летни денови, игра на отворено, пливање на базен и плажа, играјќи на сонце, песок и вода. Машинско миење ладно, официјално лиценциран. Брзо суво полиестер/спандекс. Повлечете го затворањето. Машински миење. Момци за новороденчиња Дизни слатки и стилски кратки ракави за осип на осип. Одликувајќи се со класичното насмеано лице на Мики Маус на кошулата за пливање. Контрастни ракави на Раглан; Прекрасен дизајн за печатење на сублимација; УПФ 50+ материјал за заштита на УВБ и УВА и време на сонце без загриженост. Совршен за подарок за роденден, подарок за Божиќ, топли летни денови, игра на отворено, пливање на базен и плажа, играјќи на сонце, песок и вода. Машинско миење ладно, официјално лиценциран. Дајте му на вашето малечко дар на Дизни Меџик со овој симпатичен и стилски Дизни Мики Маус Краток ракав за осип на ракав, пливање на врвот. Вашето дете ќе изгледа и ќе се чувствува толку симпатично во Gear во која има омилен пријател на глувчето. Со таков иконски, безвременски и класичен карактер од нивна страна, вашето малечко е сигурно да блесне!.

Детали

Избор на клиенти