Малоја Анемонам планински велосипед краток - женски месечина, Л.
Свеж

Малоја Анемонам планински велосипед краток - женски месечина, Л.

DEN 1187.20

Достапно.

Материјал : 86% полиестер, 14% спандекс. Fit : Редовно. Чамоис : Ништо. Ockебови : 2 патент рака. Половината : еластична. Материјал : 86% полиестер, 14% спандекс. Fit : Редовно. Чамоис : Ништо. Ockебови : 2 патент рака. Половината : еластична. Лесни, разноврсни шорцеви за MTB, чакал и мултиспонимонам. е изработен од еластични, делумно рециклирани материјали со еколошки финиш за откуп на вода. Двата предни џебови со патенти нудат безбеден простор за складирање, еластичната лента за половината обезбедува добра удобност за носење.

Детали

Избор на клиенти