Слама пешкир за лице за возрасни, абсорбетираат големи крпи за лице, памучно крпа, мека мека крпа за лице, дневно крпа за лице
Свеж

Слама пешкир за лице за возрасни, абсорбетираат големи крпи за лице, памучно крпа, мека мека крпа за лице, дневно крпа за лице

DEN 345.60

Достапно.

Нежно, удобно и пријателско на кожата. Супер апсорбирачки, пријателски за кожата и не-иритирачки. Апликација : Патување, дом, хотел. Внимателниот третман на цвест, не е лесен за исклучување и кршење на крајот, квалитетна изработка, доверлива. Исклучителна технологија на quакард, мека и пријателска за кожата, одлична пропустливост на воздухот, не е лесна за пролевање на косата. Нежно, удобно и пријателско на кожата. Супер апсорбирачки, пријателски за кожата и не-иритирачки. Апликација : Патување, дом, хотел. Внимателниот третман на цвест, не е лесен за исклучување и кршење на крајот, квалитетна изработка, доверлива. Исклучителна технологија на quакард, мека и пријателска за кожата, одлична пропустливост на воздухот, не е лесна за пролевање на косата. Нежно, удобно и пријателско на кожата. пријателски за кожата, одлична пропустливост на воздухот, не е лесно да се пролее коса.34*74 cmpackage Вклучува : 1 парчиња 1. По приемот на пакувањето, ве молиме обележете го пакувањето и производот внимателно. Ако примената ставка е неисправна или имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не преку е -пошта за да го решите проблемот. Ние ќе одговориме што е можно поскоро .2. Само што се продаваат главните производи, а останатите се украси наместо продажба.3. Ве молиме, оставете грешка од 1-2 см поради рачно мерење.4.Актуелната боја ќе биде мала разлика помеѓу сликата поради осветленоста.

Детали

Избор на клиенти