Sony CDX-G1200U 55WX4CH MAX CD приемник со USB и AUX влезови
Свеж

Sony CDX-G1200U 55WX4CH MAX CD приемник со USB и AUX влезови

DEN 1264.00

Достапно.

55 Watt X 4 Динамична реалност засилувач. Подобрена конекција на паметни телефони со AOA 2.0. Напреден звук со EQ10, дополнителен бас и кросовери за HPF/LPF. Front Aux и USB за уреди MSC/MTP. Поддршка за репродукција на музичка датотека MP3/WMA/FLAC за USB. Удрете го патот со вашите омилени патеки. Со компатибилноста AOA 2.0, добијте непречена контрола на вашата музика од вашиот уред со Android. Користете го предниот AUX или USB влез за да ги поврзете, контролирате и наплатите компатибилните уреди.

Детали

Избор на клиенти