Џомтам Крем За Раце Навлажнувачки Баланс На Масло Мултивитамински Состојки Освежувачки Двојно Ефект Вкупна Заштита 120гр
Свеж

Џомтам Крем За Раце Навлажнувачки Баланс На Масло Мултивитамински Состојки Освежувачки Двојно Ефект Вкупна Заштита 120гр

DEN 159.84

Достапно.

Без разлика дали имате 20 или 50 години вашите раце заслужуваат соодветна грижа оштетување На Кожата Испукана Кожа сува кожа знаци на стареење. Комплетна нега на кожата навлажнувачки, освежувачки и навлажнувачки баланс на маслото штити од загуба на вода освежувачки освежителен допир во балансот на маслото за топол ден ја одржува вашата кожа здрава и млада. Двојниот ефект и големина за вашата крајна тендер за нега на кожата ја омекнува вашата кожа влажна моќна навлажнувачка заштитена целосна заштита на вашите раце. Мултивитамински состојки исхрана и рамнотежа на маслото за вашите раце 2 главни компоненти за здрава кожа Глицеринот Ја Задржува влагата и ја прави вашата кожа помека Натриум хијалуронат Навлажнува и обезбедува ефикасна исхрана. Најдобрата текстура Се Применува на вашата кожа Почекајте малку и лесно се апсорбира од вашата кожа. Опис : Без разлика дали имате 20 или 50 години вашите раце заслужуваат соодветна нега оштетување На Кожата Испукана кожа Сува кожа знаци На Стареење Целосна нега на кожата навлажнувачки, освежувачки и навлажнувачки баланс на маслото штити од загуба на вода освежувачки освежителен допир во топол ден балансот на маслото ја одржува вашата кожа здрава и млада Двојно зголемен ефект и големина за вашата крајна нега на кожата нежна ја омекнува вашата кожа влажна моќна навлажнувачка заштитена целосна заштита на вашите раце мултивитамински состојки исхрана и рамнотежа на маслото за вашите раце 2 главни компоненти за здрава Кожа глицеринот ја задржува влагата И ја прави вашата кожа помека натриум хијалуронат Навлажнува и обезбедува ефикасна Исхрана најдобрата текстура се применува на вашата кожа почекајте малку и лесно се апсорбира од вашата кожа искуство од прва рака одличен квалитет текстурата е толку фина што ми се допаѓа како се апсорбира од мојата кожа прекрасна е длабока хидратација буквално чувствувам како моето скијање се навлажнува и затегнува по нанесувањето на производот колку Долго Да Чекате суштината целосно да се апсорбира? Суштината е прилично лесно апсорбирана и потребни се 10-15 минути За да се случи Дали Можам Да ја користам преку ноќ Секако, ефектот ќе биде подобар ако го оставите кремот Долго Време Совршен крем Моќен навлажнувачки ефект Добијте свежа и хидрирана кожа.

Детали

Избор на клиенти