Денот на благодарноста Тиква Fall Држач За Визит Картички За Жени Мажи Држач За Визит Картички Случај Со Кожна Кредитна Картичка Организатор На Визит Картички
Свеж

Денот на благодарноста Тиква Fall Држач За Визит Картички За Жени Мажи Држач За Визит Картички Случај Со Кожна Кредитна Картичка

DEN 2.33

Достапно.

●ЛЕСЕН за НОСЕЊЕ : 3, 7х2, 3х0, 4 Во Тенок Дизајн, малата големина на држачот за визит-картички лесен за носење и се лизга во вашиот џеб, паричник, чанта, куфер итн. €ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : нашиот држач за визит-картички може да собере до 13 стандардни визит-картички. Или кредитна картичка, лична карта, возачка дозвола и други, што зависи од дебелината на вашата картичка. ●ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ● : надворешноста на држачот за визит-картички е изработена од титаниум црн нерѓосувачки челик и кожа, што е издржлив и против отпечаток од прст. Нашиот држач за визит-картичка со внатрешна обвивка отпорна на гребење од микрофибер за да ја заштити вашата картичка уште повеќе. ●ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ : Само избришете го кога треба да го исчистите овој држач за визит-картичка, едноставен и удобен. Нема потреба да се грижите за избледување на печатењето. ●МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН● : овој држач за визит-картички може да се користи за чување визит-картички, кредитни картички ,d карти, картички за подароци итн. што не е погодно само за секојдневни и деловни прилики, туку и совршен подарок за жени, мажи, колеги, клинтови, семејство и пријатели. Големина : 3, 7х2, 3х0, 4 ИНЧИ. Капацитет : до држете 13 стандардни визит-картички, во зависност од дебелината на вашата картичка. Материјал : Титаниум Црн Нерѓосувачки Челик + Кожа + Микрофибер Поставата. Карактеристики : 1. Држач за визит-картичка со тенок дизајн, лесен за носење. 2. Комбинација од нерѓосувачки челик и кожа е спречува отпечатоци од прсти и гребнатини. 3. Внатрешната обвивка отпорна на гребење од микрофибер обезбедува подобра заштита за вашите картички. 4. Мултифункционален дизајн држач за визит-картички не само што држи визит-картички, кредитни картички ,d карти. Исто така, може да биде одличен подарок за колегите, клиентите и пријателите. 5. Исклучителен елегантен дизајн, професионален деловен изглед и чувство многу погоден за деловен маж и жени. Нашиот држач за визит-картичка ќе ви помогне да оставите одличен прв впечаток кај клиентите, клинтите, колегите, претприемачите, партнерите итн.

Детали

Избор на клиенти