За Јанмар 3D78E 3TNE78 3TNE78A пумпа за вода + поврзувачка шипка + комплет за обнова
Свеж

За Јанмар 3D78E 3TNE78 3TNE78A пумпа за вода + поврзувачка шипка + комплет за обнова

DEN 11763.52

Достапно.

3 TNE78 3 TNB78 комплет за клип на моторот : Клип 3pcs клип игла 3pcs клип клип клип 6pcs клип прстен сет 3 цилиндри цилиндар лагер 3pcs коленестото вратило лежиште 1set кон прачка лого 1st доверба лого 1st целосна заптивка сет 1set 1pc пумпа за вода нови 1pc поврзување прачка нови . Ние користиме само брза испорака НА DHL FEDEX, само 5-7 дена до вашата врата во стандардна услуга. Ве молиме google EVICTORY ДИЗЕЛ РЕЗЕРВНИ ДЕЛОВИ КОПРОДУКЦИИ. Да не запознае повеќе. Ќе покаже 20 дена време на испорака. Но, всушност, ни требаат само 7 дена.

Детали

Избор на клиенти