Оудејн 72 Парчиња Ленти За Доделување На Терен 1, 2, 3 Место Училиште Поле Ден Панделки Со Картичка За Настани И Јаже Црвена, Сина, Бела Студентски Награди Училница За Н
Свеж

Оудејн 72 Парчиња Ленти За Доделување На Терен 1, 2, 3 Место Училиште Поле Ден Панделки Со Картичка За Настани И Јаже Црвена,

DEN 2.67

Достапно.

Содржина на пакетот : пакетот содржи 72 парчиња различни бои доделете панделки со картички за активност и јажиња, Вклучувајќи сина, црвена и бела, 24 панделки за секоја боја, изобилство количина и разни бои доволно за спортски или други училишни натпревари. Различни Дизајн : нашите награди панделки се дизајнирани во 3 различни модели, првото место е сино, второто место е црвено, а третото место е бело, што ви обезбедува внимателен дизајн и може да се примени за да ги прославите вашите достигнувања. Практично и Практично : секоја натпреварувачка лента има тркачка картичка на задната страна за снимање на трката и името на победникот, како и златно јаже за прикажување на наградата, која исто така е лесна за закачување и прикажување. Сигурен Материјал : овие ленти од 1, 2 и 3 место се направени од тесна стока, што не е лесно да се избледи или оштети, и ќе ве придружува долго време; Покрај тоа, овие панделки се печатат со позлатени букви, живописни и привлечни за очи, лесно привлекуваат туѓо внимание. Големина на производот : секој ден на полето панделки мери околу 7,87 х 1,97 инчи/ 20 х 5 см и има низа на врвот на лентата; тоа е вистинската големина и изгледа добро, а победникот ќе биде среќен и горд што ќе го прими. Карактеристики : Обемни апликации : овие награди за студентите можат да се применат во различни прилики, како што се спортски настани, натпревар за читање, натпревар за танцување или друг натпревар, погоден за како награда во училница. Незаборавна награда : Нашите панделки за награди се дизајнирани во црвена, сина и бела боја, убава и симпатична. Кога примачот ќе ги добие овие награди, тие ќе бидат импресионирани од наградата за настанот и ќе бидат погорди. Спецификации : Материјал : Тесна Стока Големина : прибл. 7,87 х 1,97 инчи/ 20 х 5 См Боја : црвена, сина, бела Пакет вклучува : 72 х Поле ден Панделки Забелешки : Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки на големина. Бојата може да постои мала разлика поради различни екрани.

Детали

Избор на клиенти