Светла Селфи Прстен Три-Боја Светлина Компатибилен Со Вашиот Sony Xperia Z1 10 Инчи Со Далечински управувач За Пренос Во Живо/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање
Свеж

Светла Селфи Прстен Три-Боја Светлина Компатибилен Со Вашиот Sony Xperia Z1 10 Инчи Со Далечински управувач За Пренос Во Живо/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање

DEN 1.67

Достапно.

Можете лесно да го заклучите на вашата погодна висина. [Универзален Држач За Телефон] Користејќи го ротирачкиот дизајн 2-во-1 360, го комбинира држачот за вратот на металниот мобилен телефон и држачот за прстенести светла, поддршка за прицврстување на телефонот во вертикална или хоризонтална, искористете го максимумот од овој круг светлина. Максимално 10-инчно Прстенесто Светло Со Држач за Статив компатибилен со Вашиот Xperia Z1 Затемнет со 3 режими на боја и 10 нивоа на осветленост, погоден е за речиси сценарија, совршен за видео во живо/ You Tube/ фотографирање со селфи/ осветлување на шминка и многу повеќе.●Целосна Осветленост Од 10 Нивоа-Задоволете ги сите ваши потреби за извор на светлина. Поврзан преку Bluetooth и можете да фотографирате/видеа без да го допирате вашиот мобилен телефон на 10 метри/ 32 стапки.●Зашрафете го држачот на телефонот на светлото на прстенот. [Држач за телефон И Држач За Светло] Секое Светло За Прстен Тек Стиз има држач за телефон од 360 степени и статив што може да се повлече кој без напор ви помага да снимите различни нивоа на осветленост и агли на осветлување! Држачот за телефон е погоден за подлога и повеќето паметни телефони.●Контролата на копчето 4 ви овозможува да го вклучите/вклучите светлото НА LED прстенот, да го промените режимот на осветлување и лесно да ја прилагодите осветленоста по ваш вкус.●Целосно Движење Од 360 Степени со Прилагодлив Тип Клип - Обезбедете повеќе избори за вас.●Максимум 120 Надградени LED Светилки-Снабдување над 35% подолг работен век од другите.

Детали

Избор на клиенти