МЕДИМАЛ Шиацу Нога Масажер, Месење &засилувач; Тркалање Нога Масажер W / Топлина, Лцд Екран На Допир, Далечински Управувач, 3 Автоматски Режими, Масажер Машина За Нозе
Свеж

МЕДИМАЛ Шиацу Нога Масажер, Месење &засилувач; Тркалање Нога Масажер W / Топлина, Лцд Екран На Допир, Далечински Управувач,

DEN 2.00

Достапно.

Лесно За Движење И Чистење : со димензии од 22 "x 14.5" Напон : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 100-240 V Фреквенција : 50/60 Hz Моќност : 48 W Време На Циклус : 15 Минути Брзина На Масажа : F, M, S Максимална Работна Температура : 104 големина на стапалото : до нас големина 11 вклучен пакет : 1 X Масажер За Стапала 1 X Инструкција.5 фунти, машината за масажер е погодна за складирање и движење без многу напор. Исто така, лесно се чисти со одвојливи и перат ракави за стапала.5 фунти Должина На Кабелот : 39. Неговите ракави за нозе што дишат се одвојуваат и се перат за да бидат чисти. Покрај тоа, тој е опремен со удобен далечински управувач за полесна контрола додека читате, гледате ТЕЛЕВИЗИЈА или работите. Покрај тоа, постојат 3 брзини и поставки за прилагодување на управувачот за да изберете. Може да ви помогне да ја ублажите болката, да го подобрите протокот на крв и да спречите проблеми со болки во стапалата. Неговиот отворен дизајн, исто така, го прави совршен за вашите стапала, бутови, телиња, раце и така натаму. 3 Автоматски Режими И 3 Брзини : со 3 претходно поставени автоматски режими (P1, P2, P3) кои се однесуваат на различни акупунктури на стапалата и рачен режим, електричниот масажер за стапала ви овозможува да го прилагодите вашето искуство со масажа. Далечински Управувач и Лцд-Екран : масажерот за стапала шиацу доаѓа со јасен лцд-екран за да го прикаже тековниот режим и интензитет и лесно можете да го контролирате масажерот преку допир на панелот на екранот. Преносливиот и одвојлив дизајн го олеснува движењето И чистењето Спецификации : Боја : Црна /Сива/Црвена Материјал : Абс Димензии На Производот : 22" х 14.Масажер За Ублажување На Болки Во стапалата : масажерот за стапала е дизајниран со сеопфатен систем за масажа, вклучувајќи масажа за тркалање на стапалата, стружење на лакот и масажа со притискање и масажа со притискање на пета. Тоа може да биде одличен подарок за вашите најблиски! Карактеристики : со 3 претходно поставени режими и рачен режим за стимулирање на различни акупунктури на стапалата 3 интензитети на Брзина и функција на управување За подобро искуство со масажа Вклучува тркалање, месење, стружење, притискање, функција за масажа со шиацу Дизајнирана Со функција за греење терапија за подобрување На циркулацијата На крвта Јасен лцд панел на допир и далечински управувач Го поедноставува Контролниот Отворен дизајн е совршен за стапала, бутови, телиња, раце и така натаму.

Детали

Избор на клиенти