Импццт Скт, Челик, Блк Оксд, 1 7/8 инчи
Свеж

Импццт Скт, Челик, Блк Оксд, 1 7/8 инчи

DEN 1300.16

Достапно.

● Импццт Скт, Челик, Блк Оксд, 1 7/8 инчи. ● Ставка : Штекер За Удар. € Големина : 1-7/8 во. ● Материјал : Легиран Челик. Завршна обработка : црн оксид. J10030 L Штекер За Удар, Големина На Штекер 1 7/8 инчи, Форма На Штекер 6-Точка, Удар Од Типот На Погон, Големина на Погон 1 инчи, Компатибилни Завртки Од Типот На Прицврстувач, Завртки, Столпчиња, Не, Легиран Челик, Црн Оксид, Номинален Удар Да, Длабочина На Штекерот Длабоко, Должина на Штекерот 4 1/4 инчи.

Детали

Избор на клиенти