КЛОАК Ковчег Долги Црни Лажни Нокти Кристал Ноќта На Вештерките Акрилни Лажни Нокти Голи Сјајни Притиснете На Ноктите За Жени И Девојки
Свеж

КЛОАК Ковчег Долги Црни Лажни Нокти Кристал Ноќта На Вештерките Акрилни Лажни Нокти Голи Сјајни Притиснете На Ноктите За Жени

DEN 154.56

Достапно.

Не отстранувајте ги долгите розови лажни нокти нагло, што може да остави трага од налепниците за нокти на површината на ноктите.Извонредно изработена со највисок стандард е нашата цел и принцип. ЗА Нас : КЛОАК е основана во 1999 година. Ние се фокусираме на изработка на висококвалитетни модни додатоци за да ви претставиме подобра слика. Ковчегот вештачки лажни нокти се достапни во сетови со големина од 10, или целосен сет од 24. Плоштадот клип на ноктите само треба 3 минути, можете да го добиете истиот сјај ефект, наместо да поминат половина час во скапи нокти салон нокти. Производот содржи : 24 Еез лажни нокти 1 ЕЕЗ датотека за нокти 1 лист 24 Еез ленти За нокти Како Да Се Користи : Поднесете ги страните и областа на кутикулите за прецизно вклопување со стап за маникир,кој подобро ќе носи розова преса на ноктите за жени. Бесплатно за 1 парче налепница за нокти и 1 парче мала датотека за нокти, погодност за носење природен стап на ноктите. Ноктите можат да траат 2 недели, сите комплети доаѓаат со упатства со најдобар начин да ги подготвите ноктите пред да нанесете комплет., обезбедување на вас со различни опции. Нашиот главен деловен опсег вклучува ѓердани,лажен шајка, синџир на глуждот итн.

Детали

Избор на клиенти