SPEC-D TUNING SMD LED Црни Двојни Хало Проекторски Фарови Компатибилни со 2000-2005 Mitsubishi Eclipse Лево + Десен Пар Фарови Собранието
Свеж

SPEC-D TUNING SMD LED Црни Двојни Хало Проекторски Фарови Компатибилни со 2000-2005 Mitsubishi Eclipse Лево + Десен Пар Фарови

DEN 798.40

Достапно.

Сите Наши Артикли се 100% Сосема Нови Во Оригиналното Пакување! Никогаш Нема Да Добиете Користен Предмет од Нас! Доаѓа Во Пар (Вклучена Е Левата И Патничката Страна На Возачот). Во Согласност со точка и SAE. Направено од Производител Сертифициран ОД ИСО користејќи Материјали што ги исполнуваат Или Надминуваат Барањата ЗА ОЕМ!. €● Директна Завртка За Замена Од Вашите Оригинални Фарови! Нема Потреба од Модификации и Модификации! Не Се Вклучени Упатства За Инсталација, Се Препорачува Професионална Инсталација!. Quadts подлежи На Строга Контрола на Квалитетот за Да Се Осигура Дека е Водоотпорен (целосно запечатен со цврст силициум) и Отпорен На Удари/УВ (поликарбонатна леќа и висококвалитетно куќиште). Fitment : Компатибилен со mitsubishi eclipse 2000-2005 модели. Лед Хало Проектор Фарови Црно Домување. Гледате Комплетен Сет, Вклучувајќи Ги И Фаровите На Резервниот Проектор Од Левата И Десната Страна. Дизајнот На Проектор Дизајнирани Фарови Потекнува Од Тркачки Возила Управувани Ноќе. Нашите Фарови Се Вклучени Со Халогени Светилки И Ремен За Жици За Брза Инсталација На Plug-N-Play. Многу Од Резервните Фарови На Проекторот Нема Да Ја Користат Истата Сијалица Оем. Предната Леќа Е Проѕирно, Врвно Квалитетно Плексичко Стакло. Ореолите Или Ангелските Очи Ќе Бараат Жици На Алтернативен Извор На Енергија. Без Разлика Дали Барате Специјализирани Фарови На Проектори Или Заменски Фарови, Ќе Најдете Елегантен, Прилагоден Изглед На Него Ноќе, Бидејќи Луѓето Ве Гледаат Проектори Во Нивните Ретровизори.

Детали

Избор на клиенти