КТТ Мини Урни За Човечка Пепел Погреб Урна Кремирање Урна Мала Урна За Кремирање пепел Погодна За Мал Број Тела За Кремирање Погребни Контејнери
Свеж

КТТ Мини Урни За Човечка Пепел Погреб Урна Кремирање Урна Мала Урна За Кремирање пепел Погодна За Мал Број Тела За Кремирање

DEN 798.08

Достапно.

●Може да капак висококвалитетен пакет од неткаен материјал отпорен на влага и кондензација на свежа арома. ●Дното е полирано, нежно и мазно и не ја повредува работната маса. ●Златниот јаворов лист со индиго глазура е бескомпромисен и пријатен. ●Може да капак висококвалитетен пакет од неткаен материјал отпорен на влага и кондензација на свежа арома. ●Дното е полирано, нежно и мазно и не ја повредува работната маса. ●Златниот јаворов лист со индиго глазура е бескомпромисен и пријатен. Марка : QTTProduct Име : Погреб Урнпроизвод Тип : Возрасен / Дете / Кремирање Миленичиња Цилиндерматеријал : Керамика Големина : Дијаметар12cmhigh 14,5 cm Забелешка : рачно мерење, постои одредена грешкаова е мала забавна погребна плоча која не може да ја собере пепелта на возрасните. Погоден е за споделување пепел и скапоцени трупови за миленичиња меѓу роднините.Ако подготвувате подарок за изгубена личност или домашно милениче, јас ќе ви го подготвам!Совет : ● описот на големината се мери рачно, но има грешка од 1-2см според вистинската големина● ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не на слободно испратете е-пошта.Ние ќе одговориме во рок од 24 часа.

Детали

Избор на клиенти