Црна Мачка Плашлив Вештерство Полирезин Тарот Палуба Кутија За Складирање
Свеж

Црна Мачка Плашлив Вештерство Полирезин Тарот Палуба Кутија За Складирање

DEN 2.00

Достапно.

Црна Мачка Плашлив Вештерство Полирезин Тарот Палуба Кутија За Складирање. Мери приближно 5,5 "х 3,75 " х 2". Внатрешните димензии се приближно 4,75" х 3 "х 1,4". Рачно насликани и многу детални. Изработени од ладна фрлена смола. Црна Мачка Плашлив Вештерство Полирезин Тарот Палуба Кутија За Складирање.

Детали

Избор на клиенти