Завртки За рамо Шестоаголна Виткана Глава 18-8 Нерѓосувачки Челик - 1/2-3/8-16 х 4-Количина 100
Свеж

Завртки За рамо Шестоаголна Виткана Глава 18-8 Нерѓосувачки Челик - 1/2-3/8-16 х 4-Количина 100

DEN 1518.40

Достапно.

Исто така познат Како Рамо Завртки или Стриптизета Завртки. Завртките на рамената имаат рамо без навој што е поголемо во дијаметар од конците. Завртките на рамената имаат три главни компоненти : главата, рамото и конецот. Примена користи : удар и умре, пластични калапи за инјектирање, итн. 304 нерѓосувачки челик е отпорен на корозија и ' рѓа. Исто така познат Како Рамо Завртки или Стриптизета Завртки. Завртките на рамената имаат рамо без навој што е поголемо во дијаметар од конците. Завртките на рамената имаат три главни компоненти : главата, рамото и конецот. Примена користи : удар и умре, пластични калапи за инјектирање, итн. 304 нерѓосувачки челик е отпорен на корозија и ' рѓа. Завртки За рамо Шестоаголна Виткана Глава 18-8 Нерѓосувачки Челик - 1/2-3/8-16 х 4-Количина 100.

Детали

Избор на клиенти