Мичици Половина Патент Пуловер Жени Руно Дуксер Со Долги Ракави Четвртина Патент Трендовски Облеки За Дуксери Тинејџерки И2К Облека
Свеж

Мичици Половина Патент Пуловер Жени Руно Дуксер Со Долги Ракави Четвртина Патент Трендовски Облеки За Дуксери Тинејџерки И2К

DEN 1.67

Достапно.

65% Полиестер, 35% Памук. Тип На Големина : Редовна Големина. Пол : Жени. 65% Полиестер, 35% Памук. Совети : Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Миктици пред Да Нарачате (НЕ ГОЛЕМИНА). Машинско Перење. Машинско Перење. Материјал : памук и Полиестер, пуловер од руно жени, овие материјали се густи и меки, ве загреваат во fall и зима. Женското руно половина патент пуловер е одлично за секојдневно секојдневно, работна канцеларија, fall, зимски празници, излегување, училиште,теретана, одмор,забава,може да биде и сладок Божиќен Подарок, Нова година, Денот на Вљубените на вашата љубов, пријатели или себе. Плус уникатниот дизајн на облеката ве прави попривлечни. Во секојдневното вежбање, многу е лесно да настинете после вежбање. Ви донесе супер удобно искуство со носење. Ви донесе супер удобно искуство со носење. Машина/ рачно перење, миење раце ладно, сушење на воздух. Носењето ќе ви даде топлина. Лесно Се Совпаѓа Со Панталони, Фармерки, Џогери, Спортски Панталони и Можете Да Одговарате На Се Што Ви се Допаѓа Внатре, како Кошули За Подмачкување, Резервоар, Кроп Топ, Елек, Итн. Инструкции за нега : Измијте со слични бои/ладно перење Во Машина/не избелувајте.Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката. Спарете ги со фармерки, атлетски панталони,џогери,панталони со широки нозе и хулахопки или спарете ги со мантил, јакна или кожен капут за секојдневен спортски изглед. Совети : Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Миктици пред Да Нарачате (НЕ ГОЛЕМИНА). Стил : Секојдневен / Спортски / Атлетски. Дизајн : половина патент пуловер жени, четвртина патент пулпвер жени, четвртина патент дуксери, капка рамо јака, 1/4 патент долг ракав џемпер, падне облека за жени, зимска модна облека, winterетска облека, y2k руно секојдневен стил. Натпревар : оваа fashion модни дуксери е идеален избор во вашата гардероба, Еден од најдобрите избори за есенски и зимски тимови. Машина/ рачно перење, миење раце ладно, сушење на воздух. Материјал : памук и Полиестер, пуловер од руно жени, овие материјали се густи и меки, ве загреваат во fall и зима. Лесно Се Совпаѓа Со Панталони, Фармерки, Џогери, Спортски Панталони и Можете Да Одговарате На Се Што Ви се Допаѓа Внатре, како Кошули За Подмачкување, Резервоар, Кроп Топ, Елек, Итн. Затворање на патент. Сезона : Пролет/Aut/Зима. Повод : Овој Дуксер Со Пуловер Е Погоден за Секојдневен, канцеларија, забава, училиште, трчање, спорт, теретана, танцување, лизгање, пешачење, велосипедизам, јога, пролет, fall и Зима.

Детали

Избор на клиенти