Зомби Рака со Коски И Крв Бербер Коса Сечење Кејп Водоотпорен Фризура Кејп Со Прилагодливи Затворање Предвремени Фризерски Боење Перминг Капи
Свеж

Зомби Рака со Коски И Крв Бербер Коса Сечење Кејп Водоотпорен Фризура Кејп Со Прилагодливи Затворање Предвремени Фризерски Боење

DEN 399.84

Достапно.

Жолчка крпа. Произведено во САД Или Увезено. ●Големина●возрасната наметка за сечење коса има димензии 56,7 "х 67". ●Материјал}унисекс берберската фризерска наметка е изработена од жолчна ткаенина, која е мека, издржлива и тврдо облечена. Што е најважно, тоа е малку водоотпорен. Полесно за чистење. ●Прилагодлив●професионалната наметка за фризура е прилагодливо затворање на лигавчето за вратот, со прилепувања овој шал ќе остане на вашиот врат и нема лесно да се откине. ●Практичност+оваа прилагодена наметка за боење на косата е многу корисна за одржување на исечената коса од вашето тело и може да се користи и како престилка при боење на косата. ①Прилика оваа прилагодлива водоотпорна наметка престилка е погодна за употреба во фризури за возрасни. Може да се користи во домот, берберницата итн. Совршено е за употреба при сечење и боење на косата и пермирање на косата. Професионална берберска наметка за сечење коса водоотпорна и лесна за чистење на наметки за фризури за мажи и жени со прилагодлива затворачка спојка.

Детали

Избор на клиенти