Навитех 50-во-1 Акција Камера Додатоци Комбо Комплет СО Ева Случај Компатибилен Со Goxtreme Пионер Акција Камера
Свеж

Навитех 50-во-1 Акција Камера Додатоци Комбо Комплет СО Ева Случај Компатибилен Со Goxtreme Пионер Акција Камера

DEN 1347.20

Достапно.

Спречете ја камерата да биде магла и влажна. Пловечки Рачка+ Сурфање Одбор Планината] Се Однесуваат на спортови на вода.Овие се еднократно можете да ги користите повторно откако ќе се исушат. Вклучува 50 додатоци, задоволува различни спортски потреби и компатибилен со повеќето акциони камери. Прикачете ги уредите за фотографирање на вашиот велосипед, држете ги рацете слободни додека снимате.Држачи за ремени : ременот за зглоб може да се ротира во 360 степени, со завртка што може да го поправи Вашето Гопро на зглобот. И 12 парчиња се вклучени во пакетот, така што нема потреба да се грижите дали ќе истечете од нив. Проверете ја содржината на нашиот пакет за деталите. Светлата боја ја означува и вашата камера која избегнува губење.Обезбедете удобен и постојан начин за снимање во водата. Вклучува 50 додатоци, задоволува различни спортски потреби и компатибилен со повеќето акциони камери. Држачи за ремени : ременот за зглоб може да се ротира во 360 степени, со завртка што може да го поправи Вашето Гопро на зглобот. Проверете ја содржината на нашиот пакет за деталите. Пакетот Вклучува : 1 * Вшмукување Чаша 1 * Ремени За Осигурување За Врзување 1 * Ремен За Зглоб 1 * Рачен Монопод 1 * Рачка За Велосипед 1 * Ремен За Градите 1 * Држач За Држач За Глава 1 * Клуч 1 * Адаптер За Монтирање На Статив 1 * Кутија За Носење Со Голема Големина 1 * Држач За Ремен За Шлем 1 * Мини Статив 1 * Лебдечка Рачка Зафат + 1 * Завртка 1 * Клип За Ротација од 360 степени + 1 * Завртка 1 * Зглоб монтирајте + 1 * Завртка 1 * Комплет За Продолжување На Шлемот (Рака Со Држачи И Завртки Вкупно Во 6 Ставки) 2 * Поддршка За Прекинувач 2 * Површина Ј-Кука Брава 2 * Основна Монтажа 2 * Завртки 4 * Рамни Држачи 4 * Закривени Држачи 8 * 3м Лепливи Влошки 12 * Интерти Против Магла. Светлата боја ја означува и вашата камера која избегнува губење.

Детали

Избор на клиенти