ЈУСДФ Виткање Фан Партија Подарок Преклопен Вентилатор Свадба Танц Рака Вентилатор Домашна Декорација Танц Вентилатор Преклопен Вентилатор
Свеж

ЈУСДФ Виткање Фан Партија Подарок Преклопен Вентилатор Свадба Танц Рака Вентилатор Домашна Декорација Танц Вентилатор Преклопен

DEN 3886.08

Достапно.

Совршен со забавни и матурски фустани. Совршена декорација за летни прилики, градинарски забави, декор од ткаенина и многу повеќе. Земете го со вас и уживајте во ветрето што го носи. Добри материјали, фина изработка, практични. Совршен за сите видови прослави, вклучувајќи Го Денот на Мајката, Родендени, Свадби, Забави и Патувања. Совршен со забавни и матурски фустани. Совршена декорација за летни прилики, градинарски забави, декор од ткаенина и многу повеќе. Земете го со вас и уживајте во ветрето што го носи. Добри материјали, фина изработка, практични. Совршен за сите видови прослави, вклучувајќи Го Денот на Мајката, Родендени, Свадби, Забави и Патувања. Совршен со забавни и матурски фустани.Совршена декорација за летни прилики, градинарски забави, декор од ткаенина и многу повеќе.Земете го со вас и уживајте во ветрето што го носи.Добри материјали, фина изработка, практични.Совршен за сите видови прослави, вклучувајќи Го Денот на Мајката, Родендени, Свадби, Забави и Патувања.Материјал : пластична рачка + свилена ткаенина + лаценоти : поради различно осветлување и екран , бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликата.Ве молиме дозволете мали разлики во големината поради рачни мерења.Пакетот Вклучува : 1 Парче Преклопен Вентилатор гроздобер елегантен рачен вентилатор за преклопување, костум за забава и танцов фустан.

Детали

Избор на клиенти