Јаиогс Кошули За Мажи Сент Патрикс Ден Кошули За Мажи Смешни Мажи Тенок Ракав Хенли Кошула Фустан Кошула За Мажи
Свеж

Јаиогс Кошули За Мажи Сент Патрикс Ден Кошули За Мажи Смешни Мажи Тенок Ракав Хенли Кошула Фустан Кошула За Мажи

DEN 0.67

Достапно.

Мека и удобна за вашето тело. Класичен секојдневен фустан кошули за мажи/ момчиња/ средношколци или студенти/ сите млади или возрасни. Воведете ги овие вградени кошули за мажи во вашата секојдневна ротација; нашите свежи кошули на вратот на екипажот имаат мека памучна поли мешавина која дише, отпорна на собирање и трае подолго од вашата просечна памучна маица. Одлично за секојдневно носење, дом, уличен стил, облека на плажа, хип-хоп, забава, фестивал, костим или некои други секојдневни прилики. Стилски и Модерен Дизајн : Совршени сите прилики, особено обични излегувања, активности на плажа и лето и многу повеќе имајќи ја предвид секоја сезона. Стојат јака, едноставен стил, цврста боја, тенок одговара, краток ракав, затворање копче надолу, заоблени полите, избрана копчето детали. Затворање на ј-Клип. Материјал : памук и лен. Карактеристики : Секојдневен, раширен јака, краток ракав, лесен, еднобоен, копче нагоре, ленени кошули, летен врв, редовно вклопување, џеб на градите. Нашите маички се дизајнирани од памучна поли мешавина која се чувствува како дизајнерска маица; овие меки модни маици имаат атлетско вклопување и прилагодени да изгледаат добро на сите типови на тело, нагласувајќи го мускулот на рацете и завесите над вашето тело. Одлично за есенски и зимски денови, погодно за вежбање, фитнес, бодибилдинг, трчање, џогирање, хип хоп или какви било други секојдневни прилики. Машинско Перење. Чувствувајте се најдобро со нашите модерни маици; Овие тенки монтирани маици доаѓаат во различни бои што одговараат на секоја облека; оваа основна маичка хедер е совршена за лето, теретана, забави, секојдневна облека, плажа, тренинг и каде и да ве одведат вашите авантури.Произведен Од Мека Памучна Ткаенина, Убав Принт, Погоден За Летна/Плажа/Одмор / Океанска Облека.

Детали

Избор на клиенти