Богатства КАРОЛИНА CK4765SOAP Дон Сфинкс Мачка Среќен Божиќ Керамички Сапун Диспензерот, Рака Сапун Диспензерот Пумпа Шишиња За Бања Кујна, Празни Полнење Течен Сапун ?
Свеж

Богатства КАРОЛИНА CK4765SOAP Дон Сфинкс Мачка Среќен Божиќ Керамички Сапун Диспензерот, Рака Сапун Диспензерот Пумпа Шишиња

DEN 215.84

Достапно.

Керамика. Користете го како празничен дозер за Сапун за вашата гостинска бања или за уживање во семејството. Керамички Сапун Диспензерот. Овој диспензер за сапун може да го користи за секој течен сапун, сапун за садови, лосион, мешавини од есенцијално масло од ароматерапија, шампон, миење на телото, сапун за раце или масла за масажа. Овој Диспензер за Керамички Сапун е од колекцијата Богатства На Каролина Среќна Новогодишна Елка. Безбедно е да се полнат со различни течности за секојдневна употреба на собна температура. Овој декоративен диспензер можете да го користите За Кујнски Дозер За Сапун Или Да го Наполните Со Лосион Како Модерен И Празничен Декор за Бања. Забележете дека пумпата нема совршено да се навртува на керамичкиот врв поради разликата во овие два материјали.Керамика. Рачен Диспензер За Сапун за Полнење, Диспензери За Лосиони За Кујна или Бања. Вклучена е млазница на пумпата за издавање на сапунот на врвот на диспензерот.

Детали

Избор на клиенти