Вантасо Темно Зелена Мермерна Берберска Наметка За Мажи Жени Деца Професионална, Екстра Голема Престилка За Фризура Лигавче Салон За Сечење Крпа Фризер XL Capовите
Свеж

Вантасо Темно Зелена Мермерна Берберска Наметка За Мажи Жени Деца Професионална, Екстра Голема Престилка За Фризура Лигавче

DEN 415.84

Достапно.

●СУПЕР ГОЛЕМА И ЦЕЛОСНА ПОКРИЕНОСТ●Поставувањето рамна големина на оваа наметка за фризура е приближно W56, 7 x L66, 9 инчи, широк и доволно долг за повеќето бои за коса и перм. Ефикасно спречува паѓање на косата на облеката при сечење коса. ●ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ quantaso Barber Cape е мека, издржлива и мала тежина, што ги прави клиентите да паднат удобно и да дишат. Погоден за сечење коса, стилизирање, боење, пермирање и други третмани за коса. ①ОДГОВАРА на ПОТРЕБИТЕ на ПОВЕЌЕТО ЛУЃЕ. оваа лигавче за престилка за сечење коса со еластична лента и предвремено затворање е идеална за сите клиенти. може да ги задоволи потребите на возрасните и децата, без разлика на мажите и жените. ●ЛЕСНА НЕГА И ЕДНОКРАТНО користење на комплетот за сечење коса за мажи деца жените лесно се чистат по употреба. Избришете чисто, рачно перење или машинско перење и исушете брзо. ●УНИКАТНА И ШИРОКА УПОТРЕБА quantaso фризура бербер престилка лигавче со дизајн на просторна шема, може да биде уникатен подарок за вашето семејство или пријатели, исто така погоден за козметичар ,thетичари, шминкери, стилист на одделот за шминка, станици за стилизирање на коса, берберница, козметички шалтери/салони, студио, перформанси или домашна употреба. Вантасо Бербер Кејп За Мажи Жени Деца Професионални, Супер Голема Фризура Престилка Лигавче Салон За Сечење Коса Крпа Фризер XL Капи МАТЕРИЈАЛ : 100% ГОЛЕМИНА на полиестер : L66.9 во € W56.7 во / L170 cm € W144 cm (ПОСТАВУВАЊЕ Рамен) ПАКЕТ ВКЛУЧЕН : 1 Професионална Берберска Наметка ОДГОВАРА НА ПОВЕЌЕТО ЛУЃЕ : Оваа наметка за сечење коса може да одговара за различни големини на вратот, деколтето одговара на вратот косата Нема Да Падне. Зашиена јамка за закачување наметка. ВОДООТПОРНА И АНТИСТАТИЧКА оваа фризерска наметка има одличен водоотпорен слој и прифаќа технологија за антистатички третман, против брчки и без пилинг. Косата може лесно да се истресе наместо да се држи до наметката при сечење на косата. МЕКА И УДОБНА Оваа Берберска Наметка е мека, издржлива и мала тежина, што ги прави клиентите да паднат удобно и да дишат, Погодни за сечење коса, стилизирање, боење, пермирање и други третмани за коса. ЛЕСНА НЕГА И ПОВЕЌЕКРАТНА употреба комплетот за сечење коса за мажи деца жените лесно се чистат по употреба. Избришете чисто, рачно перење или машинско перење и исушете брзо.

Детали

Избор на клиенти