2 х 12 Тешки Шестоаголни Завртки Одделение 8, Обичен Челик Делумно Навој, Груб Конец, 2-4, 5 х 12 - Произведено Во САД
Свеж

2 х 12 Тешки Шестоаголни Завртки Одделение 8, Обичен Челик Делумно Навој, Груб Конец, 2-4, 5 х 12 - Произведено Во САД

DEN 408.00

Достапно.

Дијаметар-Теми По Инч : 2-4, 5. Должина : 12 инчи. Одделение 8 за апликации за прицврстување со висок стрес. Посилни од завртките од 2 степен и 5 Степен. Тешките Шестоаголни Завртки за Глава се дизајнирани за оние апликации за кои е потребна поголема од стандардната шестоаголна глава. Главата ќе биде поголема и подебела од стандардната шестоаголна завртка за глава.

Детали

Избор на клиенти