Асдфгх Црна Роза Водоотпорни Лажни Тетоважи Жени Девојки Рака Нозе Половината Клучна Коска Налепници За Трансфер На Цвеќе Уметност На Телото Привремена Налепница
Свеж

Асдфгх Црна Роза Водоотпорни Лажни Тетоважи Жени Девојки Рака Нозе Половината Клучна Коска Налепници За Трансфер На Цвеќе Уметност

DEN 0.33

Достапно.

Носете привремена тетоважа кога и каде сакате! Одлично за Костими За Ноќта на Вештерките, спортски сали, забави, панк забави, фотосесии во салон за тетоважи, клубови, карневали, патувања, свадби, танцување, пливање на плажа, фестивали, празници, концерти, базени, плажи, фустани за вечера, музички фестивали, момински забави итн. Нанесете лосион потоа за да ја навлажнете и смирите областа на кожата. За да ја отстраните привремената манжетна, едноставно натопете ја кожата во бебешко масло, масло или кокосово масло за минута, а потоа нежно исчистете ја. Тие траат 3-5 дена или повеќе на кожата, во зависност од тоа колку добро се грижите за нив. Тие изгледаат како вистински тетоважи со касети. Тие можат да останат природни во потрага по 3-5 дена.Едноставно нанесете ја привремената тетоважа на раката и тапкајте ја со крпа/сунѓер. Тие можат да останат природни во потрага по 3-5 дена. Тие можат да се користат за украсување на рацете, рамената, грбот и кој било друг дел од вашето тело, дури може да ги покрие лузните на вашето тело. Работиме напорно за да обезбедиме привремени тетоважи и одлична услуга за клиентите. Повторете колку што е потребно. Едноставно нанесете ја привремената тетоважа на раката и тапкајте ја со крпа/сунѓер.

Детали

Избор на клиенти