РАБОТИЛНИЦАТА НА ЗАНАЕТЧИИТЕ ШАБЛОНИ 12 X12 Боја Веи, ОСФА, Греј
Свеж

РАБОТИЛНИЦАТА НА ЗАНАЕТЧИИТЕ ШАБЛОНИ 12 X12 Боја Веи, ОСФА, Греј

DEN 0.67

Достапно.

занаетчиски материјали. Оваа разноврсна матрица од 12х12 инчи е забавен и лесен начин да додадете прскање возбуда во занаетите, белешките, проектите со мешани медиуми, уметноста што може да се носи, САМОСТОЈНО стационарно и многу повеќе! Одлично за уметност и занаети, прилагодување на секојдневните предмети и создавање внимателни подароци. Перат и еднократно.

Детали

Избор на клиенти