ВЉХ Супер Светло Сина Инструмент Табла Кластер Брзинометар Мерач ТАХОМЕТАР 12v Целосна LED Светлосни Комплети За Honda CR-V CRV 1996-2001, Пакет од 19
Свеж

ВЉХ Супер Светло Сина Инструмент Табла Кластер Брзинометар Мерач ТАХОМЕТАР 12v Целосна LED Светлосни Комплети За Honda CR-V

DEN 287.84

Достапно.

Начин побрзо од традиционалните светилки Екстремно ниска потрошувачка на енергија. Осветлувањето и мерачите може да изгледаат различно во зависност од светлината што влегува во годината на возилото и возилото, марката и моделот. 100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО : WLJH обезбедува 2-годишна гаранција за овој производ,без проблеми при замена,размена или враќање на средствата. Ако некој не се вклучи на почетокот, ротирајте ги за 180 степени. ЗАГАРАНТИРАНО ОДГОВАРА : типот на сијалицата беше специјално избран за да овозможи максимална осветленост и сепак може да се вклопи, некои опозициски светилки се физички преголеми за да се вклопат во повеќето кластери.индикаторски светла за индикатор за долго светло,индикатор за систем за полнење,индикатор за низок притисок на маслото,индикатор за отворање на задната врата,светло за потсетување на безбедносниот ремен,индикатор за низок гориво,дополнителен индикатор за систем за врзување,индикатор за контрола на патувањето,индикатор за индикатор против заклучување На сопирачката,индикатор За сопирачка за паркирање И сопирачка Гаранција : Купете со доверба,WLJH понудете 2 ГОДИШНА гаранција Топли Совети : ве Молиме имајте предвид дека овие светилки не се мулти-промена на бојата/бојата или ги добивате сите бои сликите за оваа листа го прикажуваат изгледот на лед светлата во мерачите на кластери за примероци. СУПЕРИОРНИ ПЕРФОРМАНСИ : Висока моќност супер светла 100-300 лумен 3030 И 4014 SMD Led Диоди со висока ефикасност дизајн,многу подобро и посветло од 5050 2835 1210 3014 3528 чипсет smd led,подобрување на ноќната читливост.Диодите се поларни чувствителни. КОМПЛЕТНИ КОМПЛЕТИ ЗА ЦРТИЧКИ : овие комплети за светло Со целосни Led диоди се специјални За Honda CR-V 1996 1997 1998 1999 2001, Вклучени 19 парчиња led светилки, доволно LED светилки за конвертирање на целото осветлување на цртичката и индикаторската светилка. Ако некој не се вклучи на почетокот, завртете ги за 180 степени Овие Мерачи Led диоди светлосни комплети ги заменија сите оригинални цртички и сите индикаторски светла.КОМПЛЕТНИ КОМПЛЕТИ ЗА ЦРТИЧКИ : овие комплети за светло Со целосни Led диоди се специјални За Honda CR-V 1996 1997 1998 1999 2001, Вклучени 19 парчиња led светилки, доволно LED светилки за конвертирање на целото осветлување на цртичката и индикаторската светилка. ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА : Ова е приклучок и комплет за играње, сијалица за директна замена, БЕЗ ЛЕМЕЊЕ!Само приклучоци право во оригиналната светлина приклучоци.

Детали

Избор на клиенти