Dddcm 1pc Ретро Киселина Гранка Дрвени Дисплеј Стојат База За Кристално Топката Држач Сфера Глобус Камен Минијатурен Дом Издржлив Декор
Свеж

Dddcm 1pc Ретро Киселина Гранка Дрвени Дисплеј Стојат База За Кристално Топката Држач Сфера Глобус Камен Минијатурен Дом Издржлив

DEN 2.33

Достапно.

Материјал : дрвен. Големина : 2х2, 5 см, 2, 5х2, 5 см, 3х2, 5 см, 3, 5 см, 3, 5х2, 5 см, 4х2, 5 см, 4, 5х2, 5 см, 5х2, 5 см (дијаметар х висока). Стил : Модерен. Тип : Држач За Кристална Топка. Производите вклучуваат : Држач за Кристална Топка од 1 парче. Материјал : дрвен. Големина : 2х2, 5 см, 2, 5х2, 5 см, 3х2, 5 см, 3, 5 см, 3, 5х2, 5 см, 4х2, 5 см, 4, 5х2, 5 см, 5х2, 5 см (дијаметар х висока). Стил : Модерен. Тип : Држач За Кристална Топка. Производите вклучуваат : Држач за Кристална Топка од 1 парче. Ве молиме запомнете : 1,1 см = 0,394 инчи, 1 инч=2,54 см, ве молиме дозволете грешка од 1-2 СМ. фала!2, Дуо на мониторите и светлината ,некоја слика може да не ја одразува вистинската боја на предметот.Се надевам дека вашето разбирање.3, Се што може да ни испрати е-пошта прво, ние ќе го решиме наскоро. фала!.

Детали

Избор на клиенти