Кожен Камериер Послужавник, Коцки Послужавник Преклопен Квадратен Држач, Комода Организатор Плоча За Промена На Монета Клуч, Жолт Цвет Цртан Филм Апстракт Прекрас
Свеж

Кожен Камериер Послужавник, Коцки Послужавник Преклопен Квадратен Држач, Комода Организатор Плоча За Промена На Монета Клуч,

DEN 159.84

Достапно.

Големина - 11, 5х11, 5х3 см (расклопена големина-16х16 см). Материјал-Изработен од висококвалитетна микрофибер кожа, тој е издржлив и стилски. Може да се избрише со крпа, но не и да се измие. Многу Прилики-погоден е за сместување во канцеларии, дневни соби, влезови, спални соби и бањи. Тоа ја прави вашата соба пософистицирана и уникатна. Повеќенаменски - може да држи часовници, клучеви, накит, монети и други ситници, исто така добар избор за декорација на вашиот дом. Персонализирано прилагодување - има многу повеќе послужавници во нашата продавница. Она што е поинтересно е што обезбедуваме бесплатни услуги за прилагодување, испратете ни ги вашите омилени слики! Можеби обичај послужавник има повеќе смисла како подарок. Големина - 11, 5х11, 5х3 см (расклопена големина-16х16 см). Материјал-Изработен од висококвалитетна микрофибер кожа, тој е издржлив и стилски. Може да се избрише со крпа, но не и да се измие. Многу Прилики-погоден е за сместување во канцеларии, дневни соби, влезови, спални соби и бањи. Тоа ја прави вашата соба пософистицирана и уникатна. Повеќенаменски - може да држи часовници, клучеви, накит, монети и други ситници, исто така добар избор за декорација на вашиот дом. Персонализирано прилагодување - има многу повеќе послужавници во нашата продавница. Она што е поинтересно е што обезбедуваме бесплатни услуги за прилагодување, испратете ни ги вашите омилени слики! Можеби обичај послужавник има повеќе смисла како подарок. Ние сме одговорни за секоја нарачка и ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Ние се обидуваме да направиме подобро.

Детали

Избор на клиенти