СМАНИ 50-75 мм 0,001 Мм Дигитален Микрометар Електронски Дигитален Надворешен Микрометар 0,001 Мм Микрометро Дигитален
Свеж

СМАНИ 50-75 мм 0,001 Мм Дигитален Микрометар Електронски Дигитален Надворешен Микрометар 0,001 Мм Микрометро Дигитален

DEN 2819.68

Достапно.

Се користи за различни мали и прецизни мерења на големината и е широко користен за прецизно мерење на должината, дијаметарот или дебелината. 2-Копчиња Електронски Дигитален Микрометар. Резолуција : 0.001 мм/0.00005". Не-ротирачки вретено. со сатен-хром ска-ле. Се користи за различни мали и прецизни мерења на големината и е широко користен за прецизно мерење на должината, дијаметарот или дебелината. 2-Копчиња Електронски Дигитален Микрометар. Резолуција : 0.001 мм/0.00005". Не-ротирачки вретено. со сатен-хром ска-ле. 1.2-Копчиња Електронски Дигитален Микрометар2.Резолуција : 0.001 мм/0.00005 " 3.Не-ротирачки вретено.4.со сатен-хром sca-le5.Висококвалитетна топлинска изолација зафат.6.Мерењето на лицата е направено од волфрам карбид.7.Постојана сила крцкалка на напрсток.8.Спакувано во пластична кутија1. 1 x Дигитален надвор од микрометар2. 1 x Упатство За Употреба3. 1 x кутија за Пакување.

Детали

Избор на клиенти