Акварел Камил Тиркизна пилула кутија торба за пилули Организатор кутија со патент преносен витамин рибино масло за лекови за хотелски бизнис кампување спорт пату?
Свеж

Акварел Камил Тиркизна пилула кутија торба за пилули Организатор кутија со патент преносен витамин рибино масло за лекови за

DEN 159.84

Достапно.

Печатено со исклучителни отпечатоци, мали и симпатични и може да се постават директно во џебови, чанта, чанта, ранец, куфер. Главниот џеб содржи торба со патент, два мали џебови, торба за складирање, отстранлив пластичен пилула и еластичен слот за картички за лесно фиксирање и расклопување. Материјал : 100% полиестерско влакно. 【Големина】 : Нашата торба за случаи со пилули е 4,6x3. 【Чистење】 : Отстранливата пластична кутија за пилули е лесна за чистење и полнење. 【Користете】 : Нашата торба за случаи со пилули е мала во големина и е отпечатена со исклучителен принт. Капакот на пластичната кутија е цврсто затворен и нема да се отвори автоматски, така што нема потреба да се грижите за истурање на апчиња. ОБЕДИНЕТЕ, ВАШИТЕ, ЗАШТИТЕ ВО СОДРИНА, IRОВОТ НА СЛЕДНА ТЕМЕРМАЦИЈА, НЕ исплакнете, не избркајте и може делумно да се исцеди. Капакот на пластичната кутија е цврсто затворен и нема да се отвори автоматски, така што нема потреба да се грижите за истурање на апчиња. Целата торба се препорачува да се измие со рака, обесено да се исуши во сенка, пеглана на ниска температура, не исплакнат, не се исцрпува (делумно исцедена), ве молиме исчистете го пред да го користите за прв пат. Тоа не е само преносен, туку и одличен декор/подарок.14x1,88 во, изработена од дрвена крпа (100% полиестерско влакно), а целата торба е отпечатена со специјално печатење. 【Користете】 : Нашата торба за случаи со пилули е мала во големина и е отпечатена со исклучителен принт. 【Чистење】 : Отстранливата пластична кутија за пилули е лесна за чистење и полнење. Тој е многу погоден за патување, кампување, спорт, салата, хотел и секојдневен живот. Големина : 4. Исто така е одличен подарок/декор. 【Отстранете ја кутијата со пилули】 : Нашата торба за случаи со пилули содржи отстранлива пластична кутија за пилули, која може да се користи за да се одржи различна пилула.14x1,88 во, изработена од дрвена крпа (100% полиестерско влакно), а целата торба е отпечатена со специјално печатење.Поставете го производот подалеку од висока температура и влажност.【Големина】 : Нашата торба за случаи со пилули е 4,6x3. Целата торба се препорачува да се измие со рака, обесено да се исуши во сенка, пеглана на ниска температура, не исплакнат, не се исцрпува (делумно исцедена), ве молиме исчистете го пред да го користите за прв пат. Изјавите за правно одрекување : Изјавите во врска со додатоците во исхраната не се проценети од ФДА и не се наменети да дијагностицираат, лекуваат, лекуваат или спречуваат каква било болест или здравствена состојба.

Детали

Избор на клиенти