Копче за активирање на браник Jayејамер LB RB и средно комплет + T8 T6 шрафцигер за Xbox One Controller Slim S
Свеж

Копче за активирање на браник Jayејамер LB RB и средно комплет + T8 T6 шрафцигер за Xbox One Controller Slim S

DEN 1.00

Достапно.

Компатибилен модел : Xbox One S тенок. Пакетот содржи : 1 x lb RB копче, 1 x Среден комплет, 1 x T8 шрафцигер, 1 x T6 шрафцигер, 1 x пластична врата. Заменете го вашиот оштетен или неисправен дел. Ве молиме внимателно споредете ги сликите и описите, проверете го моделот на вашата машина и проверете дали е тоа што ви треба. Лесен за инсталирање. Компатибилен модел : Xbox One S тенок. Пакетот содржи : 1 x lb RB копче, 1 x Среден комплет, 1 x T8 шрафцигер, 1 x T6 шрафцигер, 1 x пластична врата. Заменете го вашиот оштетен или неисправен дел. Ве молиме внимателно споредете ги сликите и описите, проверете го моделот на вашата машина и проверете дали е тоа што ви треба. Лесен за инсталирање.

Детали

Избор на клиенти