Wuta Fog Wax Cowhide парче обоен зеленчук, кожен материјал, восок полирање завршено издржливо и гроздобер DIY оригинална кожа, црвена 12 инчи x 12 инчи
Свеж

Wuta Fog Wax Cowhide парче обоен зеленчук, кожен материјал, восок полирање завршено издржливо и гроздобер DIY оригинална кожа,

DEN 319.84

Достапно.

Изберете професионална кожа : Вута е зрел експерт за кожа. Ние сме кожни познавачи со долгогодишно искуство во ова поле, знаеме што прави добра кожа. Ние ја користиме само најдобрата кожа со полно жито што трае цел живот. Ние не велиме не на врзана кожа, кожа од врвно зрно и што било друго што не е најдобро. Име : Восок од восок од магла Затемнета кожа. Широко применливо : работи одлично во правење паричници, торби, случаи, футрола, обвивки за ножеви, рачни ленти и други различни проекти за занаетчиство. 11 бои достапни : Токио портокал / црвена / виолетова / жолта / темно сина / кралска сина / слон сива / зелена / црна / кафеава / светло кафеава. Белешка : Вистинската боја на проектот може да биде малку различна од сликата прикажана на веб -страницата, што е предизвикана од многу фактори, како што е осветленоста и осветленоста на дисплејот. Изберете професионална кожа : Вута е зрел експерт за кожа. Ние сме кожни познавачи со долгогодишно искуство во ова поле, знаеме што прави добра кожа. Ние ја користиме само најдобрата кожа со полно жито што трае цел живот. Ние не велиме не на врзана кожа, кожа од врвно зрно и што било друго што не е најдобро. Име : Восок од восок од магла Затемнета кожа. Широко применливо : работи одлично во правење паричници, торби, случаи, футрола, обвивки за ножеви, рачни ленти и други различни проекти за занаетчиство. 11 бои достапни : Токио портокал / црвена / виолетова / жолта / темно сина / кралска сина / слон сива / зелена / црна / кафеава / светло кафеава. Белешка : Вистинската боја на проектот може да биде малку различна од сликата прикажана на веб -страницата, што е предизвикана од многу фактори, како што е осветленоста и осветленоста на дисплејот.

Детали

Избор на клиенти