Делови XMEIFEI ДЕЛОВИ ДЕЦА ПОСТАВИ Алатки 5мм M35 Кобалт Веб-бит сет, HSS-Co Dript Bit Set, за дупчење на зацврстен челик, леано железо од не'рѓосувачки челик со долги дупки за вежб
Свеж

Делови XMEIFEI ДЕЛОВИ ДЕЦА ПОСТАВИ Алатки 5мм M35 Кобалт Веб-бит сет, HSS-Co Dript Bit Set, за дупчење на зацврстен челик, леано

DEN 579.20

Достапно.

Сетот за вежбање бит се вклопува во поголемиот дел од вежбите за напојување во моментов на пазарот. Облогата на титаниум ја зголемува отпорноста на абење и издржливоста. M35 материјал, вклучува 5% кобалт, најдобар сет за вежбање што го имате, врвен квалитет, стабилни перформанси и издржливи. Идеално за дупчење на зацврстен челик, не'рѓосувачки челик, леано железо. Кобалт челикот го проширува најсовремениот живот и одржува сечење на животот по преобликувањето. Ако не сте целосно задоволни од која било причина, ве молиме контактирајте не за 100% наплата или замена. Запалувањето на бит и точноста и животот се подобри од бакарниот бит; Особено зголемување на цврстината неколку пати, операциите со голема јачина и машинска обработка не се расипуваат! M35 Кобалт вежба бит сет, 5мм, за дупчење на зацврстен челик, леано железо и не'рѓосувачки челик вклучува : 10 парчиња x 5.0mmfeatures : M35 материјал, вклучува 5% кобалт, кобалт, кобалт, кобалт, кобалт, кобалт, кобалт, кобалт, кобалт, кобалт, кобалт, кобалт, кобалт, кобалт, кобалт, кобалт, кобалт, кобалт, кобалт, Најдобриот сет за вежбање што го имате, врвен квалитет, стабилни перформанси и трајни.ideal за дупчење на зацврстен челик, не'рѓосувачки челик, леано железо.135-степенот Сплит-точка на поделба започнува веднаш да се дупчи со помалку сила и го елиминира „одење“ преку работната површина.Кобалт челик го проширува најсовремениот живот и одржува сечење на животот по прераспределување.

Детали

Избор на клиенти