Minishion Satin Ballroom Dance Dance чевли за глуждот Свадбена матурска сандали
Свеж

Minishion Satin Ballroom Dance Dance чевли за глуждот Свадбена матурска сандали

DEN 0.33

Достапно.

Увезени. Suede единствено. Висина на пета во слика : 2 инчи/5 см. Сатен горниот. Suede ѓон, доколку има потреба промена во гума ѓон, ве молиме, потсетете нè по е -пошта. Прилагодено стил на пета и висина на пета со нашата табела како слика. Ве молиме, испратете ни е -пошта по нарачката. Чевлите за танцување со потпетици совршени за танцување во сала за танцување како латински, салса, танго, замав, чача, жив, самба, виенски валцер и диско, и др. прилики. Ние нудиме многу различни видови стилски чевли за танцување со конкурентна стапка. Може да ги носите овие прекрасни чевли за танцување на која било матурска, вечер, забава, свадба или посебна пригода, ќе бидете најистакнатата принцеза на целата публика. Постојат повеќе слаби бои достапни од нашите чевли за танцување, можете да изберете што сакате и тие можат да се совпаднат со повеќето од вашите прекрасни фустани. Ние нудиме прилагодена услуга за стилот и висината на потпетиците. Сите чевли за танцување направени перничени мастил и кожен ѓон, ако ви требаат за отворено, можеме да го направиме гумен единствен, само ќе не потсетите преку е -пошта по местото. се основниот елемент на нашите чевли за танцување, вие го заслужувате тоа !!!.

Детали

Избор на клиенти