Grey990 Кауч виси мулти-џебови со повеќе деформирани универзални фотоапарати софа што висат кади за домаќинства за домаќинство
Свеж

Grey990 Кауч виси мулти-џебови со повеќе деформирани универзални фотоапарати софа што висат кади за домаќинства за домаќинство

DEN 2.33

Достапно.

Конструиран е од замрзнат пролетен азиски текстил, ватиран памук, поставен материјал. Она што може да ви понуди овој кауч што виси е тоа што доаѓа со повеќе џебови за големи предмети како таблети и книги, како и мали предмети како телефони, очила и далечински управувачи. Должината на производот е 86 см, ширината е 32,5 см. Токму овој кауч што виси Кади карактеристики што работат на повеќето софи, столици и килограми, помагајќи ви да ја одржувате вашата соба организирана и да ви овозможи брзо да го пронајдете она што ви треба. Погоден е за софа, фотелја, спална соба, дневна соба, расадник, студентски дом, итн. Тој е конструиран од замрзнат пролетен азиски текстил, ватиран памук, поставен материјал. Она што може да ви понуди овој кауч што виси е тоа што доаѓа со повеќе џебови за големи предмети како таблети и книги, како и мали предмети како телефони, очила и далечински управувачи. Должината на производот е 86 см, ширината е 32,5 см. Токму овој кауч што виси Кади карактеристики што работат на повеќето софи, столици и килограми, помагајќи ви да ја одржувате вашата соба организирана и да ви овозможи брзо да го пронајдете она што ви треба. Погоден е за софа, фотелја, спална соба, дневна соба, расадник, студентски дом, итн. Таблети и книги, како и мали предмети како телефони, очила и далечински управувачи. Конструиран е од замрзнат пролетен азиски текстил, ватиран памук, поставен материјал. Должината на производот е 86 см, ширината е 32,5 см. Тоа е погоден за софа, фотелја, спална соба, дневна соба, расадник, дом и др. : Couch Hanging Caddy Material : Frosted spring Asian textile + 80g Quilted Cotton + lining Features : Large Capacity, Solid Color, Soft Size Details : 86cm x 32.5cm/33.86" x 12.8" (Approx.) Notes : Due to the light and screen setting difference, Бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликите. Ве молиме, дозволете мала разлика во димензијата, како резултат на различното рачно мерење. Пакувањата вклучуваат : 1 x кауч висина кади (други не се вклучени).

Детали

Избор на клиенти