Крила 2 пакуваат леопард автомобили крајбрежни автомобили Апсорбираат керамички чаша држач пијалок за пиење за жени мажи новини за додатоци за автомобили украси, 2
Свеж

Крила 2 пакуваат леопард автомобили крајбрежни автомобили Апсорбираат керамички чаша држач пијалок за пиење за жени мажи новини

DEN 1168.00

Достапно.

30 дена гаранција : Ние работиме напорно за да се осигураме дека секој клиент може да има задоволно искуство за набавка во нашата продавница, така што гарантираме да понудиме бесплатна замена или поврат ако производот оди нешто грешки предизвикани од не-човечки фактори во рок од 30 дена. Хуманизиран дизајн на база на плута и изрез на стакло : Трајната база на плута може да го заштити држачот на вашата чаша за автомобили од гребнатини или измет и да го задржи костерот за автомобили на место. Новиот додаток за автомобили и подарок : Дали сте се замориле од повеќето обични крајбрежни автомобили и сакате да поседувате нов додаток за автомобил за да додадете неколку смешни бои за вашиот автомобил. 30 дена гаранција : Ние работиме напорно за да се осигураме дека секој клиент може да има задоволно искуство за набавка во нашата продавница, така што гарантираме да понудиме бесплатна замена или поврат ако производот оди нешто грешки предизвикани од не-човечки фактори во рок од 30 дена. Сепак, неколку модели на автомобили не се компатибилни бидејќи се со поголема големина, затоа ве молиме измерете го дијаметарот на држачот на чашата за автомобили пред Ординг. Уште повеќе, овој прицврстувач на автомобили исто така може да биде одличен слој за изолација што може да го заштити вашиот автомобил од оштетување од високата или ниската температура на чашата. Кога се валкани, извадете ги, измијте, исушете го воздухот и никогаш не избледени. Погоден дизајн на слот за прсти ги прави овие црни мермерни автомобили крајбрежје лесно да се извадат. Совршена големина одговара на повеќето држачи за чаши за возила : 2,56 "ширина x 2,56" должина x 0,27 дебела, совршена големина на штанд за повеќето автомобили, комбиња, овес, колички, SUV и камиони. Овие тркачи на автомобили печатат со нова шема на леопард, дека совршена декорација на автомобили/ додатоци за автомобили за персонализирање на вашето возило. Овие тркачи на автомобили печатат со нова шема на леопард, дека совршена декорација на автомобили/ додатоци за автомобили за персонализирање на вашето возило.

Детали

Избор на клиенти