Asaile Skull2 хируршко капаче со копчиња/лажна коса чиста за долга коса
Свеж

Asaile Skull2 хируршко капаче со копчиња/лажна коса чиста за долга коса

DEN 2.33

Достапно.

Големина : Една големина одговара на главата на повеќето луѓе. Буфантниот дизајн е погоден за дами со долга густа коса или кратка коса. Материјал за миење. Материјал : Буфантната капа е изработена од полиестерска ткаенина, која е мека за допир, дишење, лесен и брзо суво. Работно капаче со џемпери : Заштитени шами за заштита на челото може да ја апсорбира потта, што ја одржува главата сува. Боја : Единствена колекција на шемата и vabriant бои. Затворање на влечење. Скрушката за коса од лак е изработен од полиестер, гумена лента. Печатеното работно капаче не само што е естетски пријатно, туку и ве штити од мириси на нечистотија и готвење. Работно капаче со џемпери : Заштитени шами за заштита на челото може да ја апсорбира потта, што ја одржува главата сува. Печатеното работно капаче не само што е естетски пријатно, туку и ве штити од мириси на нечистотија и готвење. Работно капаче со копчиња - Хируршкото капаче за чистење е дизајнирано со копчиња од двете страни на главата, кои можат да ги постават лентите на лицето на лицето за да ги олеснат ушите болни, особено за доктор, медицинска сестра, стоматолог или кои треба да носат обвивка за лице долго време долго време . Fellе паднеш удобно долго време облечена. Ги доловува духовите на имагинацијата и модата за вашите loveубовни девојки или wifematerial : Полиестерска ткаенина машина за перење : 1 Работна HAP и 1 лак за коса Скручна работна капа со копчиња - Хируршкото капаче за чистење е дизајнирано со копчиња од двете страни на главата, што може Поставете ги лентите на лицето на лицето за да ги олесните ушите болни, особено за доктор, медицинска сестра, стоматолог или кои треба да носат покритие на лицето долго време. Апликација : Овие работни капачиња со копчиња главно се користат за лаборатории, преработка на храна, убавина и фризура, апарати за точност, електрони и други различни полиња.

Детали

Избор на клиенти