6PCS/ 3SISIZE SPRAY SPHATION PLAST STACTION, FINDTOP CLESS PLASE SPRAY шишиња со шишиња со шише за патеки со 2 парчиња инка и 4 измет на компјутери
Свеж

6PCS/ 3SISIZE SPRAY SPHATION PLAST STACTION, FINDTOP CLESS PLASE SPRAY шишиња со шишиња со шише за патеки со 2 парчиња инка

DEN 3.33

Достапно.

Безбедност : Празни шишиња со спреј се изработени од пластика, доказ за истекување, без вкус, безбедност и издржлива и може да се употреби. Лесно за носење : Компактно шише, преносно, особено погодно за течност за под-пакување во патувањето, можете да ги однесете насекаде. Повеќенаменски : Овие комплети за шишиња за патувања се совршени за разредени есенцијални масла, производи за убавина, ароматерапија, освежувач на воздухот, дезодоранс, средство за чистење на домаќинства, растенија за наводнување, спреј за лице и какви било други цели. Погодно за употреба : Дојдете со инка од 2 парчиња може да ви помогне да ја пренесете вашата шминка во леснотија и да го намалите отпадот, капнувачот од 4 парчиња е корисен за контрола на дозата на сè што ви треба за да го надополнете. Пакетот вклучува : Еден пакет вклучува 6 чисти пластични шишиња со спреј во 3 големини (30мл, 50мл, 100мл) + 2 парчиња инка + 4 парчиња. Пронајдете чисти пластични шишиња со шишиња со шишиња со џеб со големина на шише е изработено од пластика, про transparentирно шише го олеснува гледањето на содржината на шишето. Компактно шише, преносно, особено погодно за течност за под-пакување во патувањето, можете да ги однесете насекаде.

Детали

Избор на клиенти