Трендовски продавница за облека Гроздобер 1935 година извезена 88 -ти роденден Опуштено памучно капаче
Свеж

Трендовски продавница за облека Гроздобер 1935 година извезена 88 -ти роденден Опуштено памучно капаче

DEN 3.33

Достапно.

100% памук. Затворање на тока. Капче со висок квалитет, извезено во САД. Низок профил, неструктивно капаче. 6 панели со 6 везени вентилации. Само ткаенината прилагодливо затворање на слајдот со тока. Една големина најмногу одговара. Капче со висок квалитет, извезена во профилот на УСАЛОВ, нестручен Capmade на 100% четкани памучни панели Twill6 панели со 6 везени вентилации на сила-фабричко прилагодување на слајдот со големина на слајд со големина на токла, најмногу се вклопува.

Детали

Избор на клиенти