Goopillable Pill Box Pill Case за џеб или чанта за дизајн на чанта за пилиња за пилула за патувања за мали пилули/кутија за пилули
Свеж

Goopillable Pill Box Pill Case за џеб или чанта за дизајн на чанта за пилиња за пилула за патувања за мали пилули/кутија за

DEN 3.33

Достапно.

*Отворено копче за притискање - нуди лесен пристап до лекови, висок сјај со боја на врвот со сребрен капак, цврста конструкција. *Мерења - 2 "дијаметар x 5/8" H испорачано во кутија подготвена за подароци. *Тркалезна, метална перница - има 3 оддели за организирање апчиња, совршени за дискретно дневно носење со подигната шема на грб . не за големи витамини. *Gopillable џеб, чанта, патување - таблети со мала големина за вашиот џеб, чанта или торба за патувања, за дневни лекови. *Гаранција за замена на производот за живот *Отворено копче за притискање - нуди лесен пристап до лекови, висок сјај со боја на врвот со сребрен капак, цврста конструкција. *Мерења - 2 "дијаметар x 5/8" H испорачано во кутија подготвена за подароци. *Тркалезна, метална перница - има 3 оддели за организирање апчиња, совршени за дискретно дневно носење со подигната шема на грб . не за големи витамини. *Gopillable џеб, чанта, патување - таблети со мала големина за вашиот џеб, чанта или торба за патувања, за дневни лекови. *Гаранција за замена на производот за живот Goopillable Decorative и Portable Pill Box Pill Case за чанта или џеб е лесен и удобен. Мала кутија со пилули може да се лизне во чантата или џебот. Организирајте ги вашите лекови со оваа кутија за пилули за џеб или чанта, кутија за пилули. Сребрена хромирана завршница со врвен висок сјај има три оддели.

Детали

Избор на клиенти