Мексикански мексикански талавера Плејард лист за момчиња девојки, мек за дишење на дете за дишење за стандарден душек за кревет, 39 x 27 x 5 инчи
Свеж

Мексикански мексикански талавера Плејард лист за момчиња девојки, мек за дишење на дете за дишење за стандарден душек за кревет,

DEN 223.84

Достапно.

Ве молиме измијте во топла вода помалку од 40 степени; Не користете детергенти како што е Белилото; Не впивајте долго време; Не исушете чисто. Големина : 39 x 27 x 5 инчи - Погоден за душеци за бебиња Плејард 52 x 28 x 9 инчи - погоден за стандардни душеци за креветчиња и мали деца 3. Ако не сте задоволни со нашиот производ, контактирајте не и можеме да понудиме целосна наплата. - Лесно е да се грижиме - Нашите момчиња за девојчиња за девојчиња се машини што се мијат на нежен циклус. Ако не сте задоволни со нашиот производ, контактирајте не и можеме да понудиме целосна наплата. Material Материјал за премија - Нашиот лист за креветчиња е изработен од 95% полиестер и 5% спандекс, кој е мек, дише, издржлива, добра еластичност и удобна. Материјал : 95% полиестер + 5% спандекс 2. Карактеристики : мека, удобна , дишење, пријателски за кожата, без бледнее, машина за перење Машинско миење по нежен циклус. Gantur Ganuragul Guants - ние се посветуваме да ја обезбедиме најдобрата услуга за клиенти и да го донесеме најдоброто искуство за купување на секој наш клиент. Material Материјал за премија - Нашиот лист за креветчиња е изработен од 95% полиестер и 5% спандекс, кој е мек, дише, издржлива, добра еластичност и удобна. Ако не сте задоволни со нашиот производ, контактирајте не и можеме да понудиме целосна наплата. Spectification 1. Одговара на повеќето стандардни душеци за креветчиња и душеци за мали деца. Ве молиме измијте во топла вода помалку од 40 степени; Не користете детергенти како што е Белилото; Не впивајте долго време; Не исушете чисто.Дал да се впие подолго време. ✅2 големини - Нашиот лист за бебиња има две големини : S -39 x 27 x 5 во/ 99 x 68 x 12,7cm, погоден за Playard лист; M-52 x 28 x 9 in/132 x 71 x 23 cm, погоден за креветче за креветчиња. Не е суво чистење. ✅Perfect Fit - Нашиот вграден кревет за креветчиња со целосен еластичен трим на околу 4 страни, лесен за употреба и отстранување, што може да обезбеди совршено вклопување на вашиот душек без да се олабавите, и може да го задржи капакот на душекот за креветчиња безбедно фиксиран и секогаш да остане рамно, засилен Безбедност и издржливост, направете ги чаршавите побезбедни за бебињата. Ganturagul Guantsur Guants Ние посветуваме за да обезбедиме најдобра услуга за клиенти и да го донесеме најдоброто искуство за купување на секој наш клиент. Gantur Ganuragul Guants - ние се посветуваме да ја обезбедиме најдобрата услуга за клиенти и да го донесеме најдоброто искуство за купување на секој наш клиент.

Детали

Избор на клиенти