Организатор за складирање на тофички 1 парчиња
Свеж

Организатор за складирање на тофички 1 парчиња

DEN 421.12

Достапно.

Пластика. Голем контејнер за складирање : - држач за списанија : нежен процес на ткаена имитација, многу едноставен и дарежлив изглед, декоративен и шик. Организатор за складирање на корпи : Може да складира разни предмети, како што се суровини, книги, закуски и така натаму, деликатни и практични. Ткаена корпа за играчки : рачно ткаени списанија корпа за списанија плетени корпи за списание за списанија за складирање на списанија со рачка за канцеларија за бања. Вршено спречување : Исто така е многу погоден за пикник, корпа за складирање на домови, декорација на домови. Контејнер за слама : Многу мала тежина и многу лесен за движење. Така можете да го ставите каде и да сте. Список на пакети 1 X Карактеристики на држачот за складирање -Материјал : Пластична корпа за приказ -Големина : Околу 38.00x26.00x15.00cm/14.93x10.22x5 Исклучителна корпа за складирање. -Којност : Како што е прикажано корпа за складирање на хиацинт - таа е исто така многу погодна за пикник, корпа за складирање дома, домашна декорација Организирање корпа за складирање. - Изработено од премија и издржливи материјали, безбедна и заштита на животната средина, многу силна и затегната употреба Декоративна корпа за прикажување на леб. - Совршено за повеќето сцени како што се дом и хотел, многу шик корпа за складирање на десктоп, зголемување на квалитетот на животната организација на морскиот брег. - Елегантна боја и убава текстура. Текстурата е јасна, кривата е природна, а бојата е елегантна корпи за хиацинти во вода. - Мултифункционалното складирање е исто така едноставно решение за складирање за поставување списанија, закуски или некои други мали кујнски прибор што организираат корпа. Кошница Оваа корпа за складирање е во ред во детали и добра во изработката, што го прави вашиот живот да стане повеќе рафиниран и вкусен. Оваа корпа за складирање на домаќинството е совршен избор за вас.

Детали

Избор на клиенти