Alvin HNB2427 Mesh Tag со рачка, 24 x 27, винил винил со мрежна мрежа, патент на врвот, најлон рачки
Свеж

Alvin HNB2427 Mesh Tag со рачка, 24 x 27, винил винил со мрежна мрежа, патент на врвот, најлон рачки

DEN 117.60

Достапно.

Идеално е за транспорт и организирање на сите видови на материјали. Тие се конструирани од висококвалитетен винил преку винил со мрежна мрежа за дополнителна заштита и издржливост. Зипер на врвот со најлонски рачки за носење. 24 "x 27". Alvin HNB2427 MESH торба со рачка, 24 "x 27", винил винил со мрежна мрежа, патент на врвот, најлон се справува со висок квалитет, издржлив винил засилен со мрежен мрежен мреж за да создаде силна торба за комплети, уметнички дела и цртежи, цртежи, документи и многу повеќе. Се одликува со патент на врвот со најлонски рачки за носење Клучни карактеристики : - Идеално е за транспорт и организирање на сите видови на материјали - тие се конструирани од висококвалитетен винил преку винил со мрежна мрежа за дополнителна заштита и трајност - патент на врвот со најлонски рачки за носење - 24 "x 27".

Детали

Избор на клиенти