Лунарлив Европски случај со молив, Канал зграда Холандија, торба со молив со ткаенини со двоен патент, 8,5 x 5,5, повеќебојни
Свеж

Лунарлив Европски случај со молив, Канал зграда Холандија, торба со молив со ткаенини со двоен патент, 8,5 x 5,5, повеќебојни

DEN 1.00

Достапно.

Печатено - со најсовремена технологија за дигитално печатење. Совршена идеја за подароци за вашата мајка, тато, сестра, брат, баба, дедо, сопруга, сопруг и сите други сакани со 10 илјади илјади изненадувачки дизајни. Направено од - висококвалитетна, издржлива ткаенина од платно. Дигиталните слики што ги прикажуваме имаат најточна можна боја, но како резултат на разликите во мониторите на компјутерите, не можеме да бидеме одговорни за варијациите во боја помеѓу вистинскиот производ и вашиот екран. Направено од - висококвалитетна, издржлива ткаенина од платно. Заштитниот капак има сврзувачки елементи за кука и јамка. За разни, канцелариски материјали или канцелариски материјал. Големина на случајот - долга 5,5 "широк x 8,5". За разни, канцелариски материјали или канцелариски материјал. Направено од - висококвалитетна, издржлива ткаенина од платно. Гордо дизајниран и печатен во САД. Нашите торби со моливи се дизајнирани да се користат во канцелариите, но тие исто така можат да бидат многу корисни во дневни ситуации. Повеќенаменска - корисна, преносна и цврста. Карактеристики - Декоративно дигитално печатење на предната размавта. Голем капацитет торба со двојна патент торбичка и капакот на размавта. Повеќенаменска - корисна, преносна и цврста.

Детали

Избор на клиенти