Yimart преносно полнење на електричен електричен USB Mini климатизација Фен вентилатор за вентилатор за вентилатор за вентилатор за продолжување на трепките за трепкит?
Свеж

Yimart преносно полнење на електричен електричен USB Mini климатизација Фен вентилатор за вентилатор за вентилатор за вентилатор

DEN 1.33

Достапно.

100% yimart сосема ново со добар квалитет. Вграден сунѓер за апсорбирање на ладна вода и замрзнување за да се генерира ладно ветре. Материјал : Издржлив тврд пластичен и мек сунѓер. Напојувана од внатрешна батерија со бел штанд. Преносен и мини дизајн, удобно и лесно работење на кое било место. Овој мини вентилатор е изработен од трајна ABS пластика и може да биде поставен во канцеларија, дневна соба и спална соба. Лесна, мини големина го прави погодност за отворено. Се подобрува на традиционалниот вентилатор кој овозможува само ладење на фиксна позиција. Спецификации : Големина : 12*7*3cm/ 4.72x2.76 x1.18 инчен нето тежина : 103g/ 0.227lb Боја : розов материјал : ABS пластичен капацитет : 400m Ah Напон : 5 V Работна струја : 250m A Време на полнење : 2 часа работно време : Време на работа : Време на работа : Време на работа : Време на работа : Време на работа : 1-1.5 hours Charging : Charged by USB port The USB charging cable length : 102.0 cm Features : -Portable & Mini &Lightweight -Excellent cooling performance -Air Conditioner cooling system -A strap for easy carry -Built-in Rechargeable Lithium Battery -Adjustable Stainless Сопственик на челик -сунѓер за ладење на вода -Конвестиност за чистење -Дизајн на анти -прашина -Лесно да се работи -Долга животна белешка : 1. Оваа машина не е водоотпорна, па кога ќе го навлажни сунѓер, ве молиме извадете го. 2. Не пополнувајте премногу вода во сунѓер во случај водата да се истури и ќе ја навлажни машината. 3. Запомнете да го извадите сунѓер и исушете го кога не го користите вентилаторот. Како да се користи : Чекор 1 : Целосно полнење пред првото користење на индикаторот за употреба Светло на сина боја. И црвената LED индикаторска ламба ќе светне кога оваа ставка е целосно наполнета. Чекор2 : Отворете го капакот на задниот дел и извадете го сунѓер. (Исплакнете сунѓер со детергент пред првата употреба). Чекор 3 : Влажете го сунѓер со натопување во вода за 1-2 мин., Осигурете се дека немате прелевање. Вратете го во мини лади. Вклучен пакет : 1 x мини преносен вентилатор за ладење без нијанса 1x кабел за полнење со USB.

Детали

Избор на клиенти