20pc Spike lug Nut 12x1,5 Neo Chrome 4,4 Висок OffRoad Extended Metal Lugs Premium, вклучен клуч за приклучок 1
Свеж

20pc Spike lug Nut 12x1,5 Neo Chrome 4,4 Висок OffRoad Extended Metal Lugs Premium, вклучен клуч за приклучок 1

DEN 1.67

Достапно.

Specifications : M12x1.5 Thread Pitch, 4,4 "висок, 0,9" дијаметар, 60 степени конусно седиште, затворено крајно парче дизајниран Spike lug орев. ✅ Не може да се искористи и безбедно : Направено од фалсификуван и топлински третиран челик, овие ореви за шипки се потрајни во споредба со оние ореви од алуминиум. Изградбата на едно парче е побезбедна од дизајни со две парчиња, специјалниот клуч за штекер исто така создава дополнителен слој на безбедност. ✅ Лесно да се инсталира : Само неколку минути да се инсталира кога користите клуч за вртежен момент. Нема да гребе ако не користите влијание за да ги затегнете навртките на нагоре. ✅ Поставете го вашето возење кул : Брилијантната боја на оревите на Lug изгледа навистина убаво на автомобилот и додава некој стил на вашето возење. Оревите за лавчиња на тркалото се многу отпорни на чип или 'рѓа, бојата нема лесно да падне. ✅ Што добивате : 20 парчиња шилести навртки, 1 компјутерски приклучок и 2 години гаранција. Ние не само што им нудиме на сите клиенти со високо квалитетни ореви за шипки, туку и одлична услуга со брз одговор.

Детали

Избор на клиенти