Brizlabs 115ft 300 LED божиќни светла во боја
Свеж

Brizlabs 115ft 300 LED божиќни светла во боја

DEN 2.00

Достапно.

【11 режими на осветлување Боја; измешајте 1 (30% бела + 70% боја); и измешајте 2 (70% бела + 30% боја) одделно, бело додека е откажано, црвеното светло е исклучено. 【Осветленост затемнета боја; измешајте 1 (30% бела + 70% боја); и измешајте 2 (70% бела + 30% боја) одделно, бела боја; измешајте 1 (30% бела + 70% боја); и измешајте 2 (70% бела + 30% боја) одделно, бело и боја slo-glo, дишење за бела и боја, бел slo-glo, боја slo-glo, блиц за бела и боја, во бран за бела и боја. Овозможете ви да изберете топло бело или повеќебојно за Божиќно декоративно!. Промена на самовили за менување на бојата на Brizlabs, 66ft 200 LED Божиќни светла со повеќе разнобојни со далечински, бели XMAS дрво светла со тајмер, USB приклучок Твинкл самовила за самовила за затворен XMAS Party Tree SPEACIONS : Вкупна должина : 72,6ft Осветлена должина : 66ft Должина на олово : 6,6ft Простор на сијалицата : 0,33ft LED боја : RGB LED количина : 200 пакет Вклучен : 1 x 200 LED USB -стринг светла 1 x адаптер за напојување 1 x 32 клуч за далечински управувачи Бели Божиќни мрежи, 11,8ft x 4,9ft 360 LED LED мрежни светла со тајмер со тајмер , 8 режими Нето грмушки Божиќни светла Надворешно, приклучок за приклучок во мрежата за ограда за градинарски декор за чиста жица Спецификации : LED Количина : 360 LED светла Боја : Кула бела жица Боја : Чиста жица Големина : 11,8ft (W) *4.9ft (H) Олово жица : 5m / 16.4ft Влезен напон : 120 V ~ 60 Hz, 0,20 A излез : 30 V Watts : 6 W Ниво на водоотпорно ниво : IP44 Работна температура : -20 C-+60 C Пакет Вклучен : 1 x 360 LED ладни бели мрежни мрежни светла 1 x US Адаптер 1 x Далечински контролер 1 x Упатство за корисник.

Детали

Избор на клиенти